PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637032}

The Parade

Parada
7,1 1 496
ocen
7,1 10 1 1496
Parada
powrót do forum filmu Parada

Rewelacyjny:)

ocenił(a) film na 8

Film ani przez chwile nie nudzi. Pelen jest smiesznych sytuacji. Momentami az brzuch mnie
bolal ze smiechu. Dawno nie widzialem tak dobrej komedii. Koncowka jednak smutna i
dajaca do myslenia...

Strayker

Ja się dawno tak nie uśmiałam na filmie :) Świetne kino, fajnie pokazuje mozaikę bałkańską po wojnie, wyśmiewa różne stereotypy i na koniec wali po głowie ;) Do tego zagrany jest świetnie (szczególnie Nikola Kojo, Miloš Samolov, Hristina Popovic i Goran Jevtić).
Warto obejrzeć. Szczególnie polecam osobom niechętnym równych praw dla homo i hetero ;)

ocenił(a) film na 8
Strayker

Gdzie można to zobaczyć online?
Po angielsku, ewentualnie po polsku... bo znalazłam tylko wersję oryginalną : /

ocenił(a) film na 8
Pietrek7

niestety nie wiem. Ja oglądałem ten film w kinie w Bułgarii...

Pietrek7

Też szukałam i nie mogę znaleźć, może się napisy pl pojawią, gdy przebrnie film przez polskie kina i jakiś zapaleniec zrobi :) Mam wielką nadzieję, że tak się stanie.

ocenił(a) film na 8
pixi222

Są napisy po angielsku :)

Pietrek7

ja nie znam tego języka :(

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
pixi222

jestem w trakcie. Za tydzień.

titi

Wow cudownie :) To będę mogła pokazać film znajomym :)
Dzięki Ci dobry człowieku.

ocenił(a) film na 7
pixi222

Jeszcze nie ma za co. Jestem w 1/3.

titi

Czekałam prawie rok na możliwość obejrzenia w Polsce (cud się stał i jest to możliwe nawet w normalnej dystrybucji) to na napisy też poczekam :)
Powodzenia zatem w dalszej pracy ;)

ocenił(a) film na 7
pixi222

prosze bardzo, na weekend jak znalazl. Napisy 24, ewentualnie gryzon.

ocenił(a) film na 9
titi

z polskimi napisami można obejrzeć na alekino(dot)tv

ocenił(a) film na 7
krzysztofeks

i to z moimi. Ciekawostka, te napisy mi się chyba rozmnażają, albo co.

ocenił(a) film na 9
titi

titi wiesz jak to jest: ludzie lubią kopiować bez ustanku :)

ocenił(a) film na 7
krzysztofeks

A niech im na zdrowie wyjdzie. Dla siebie tego przecież nie tłumaczę. Wkurza mnie tylko, gdy trafiają na płatne stronki a ja: 1. nic o tym nie wiem; 2. muszę sama płacić, żeby oglądać filmy z własnym tłumaczeniem. Czasem też 3. znajduję swoje napisy z pousuwanymi stopkami, autorstwa, kurcze, bóg wie kogo.

ocenił(a) film na 8
Pietrek7

z polskim lektorem, ogólnie polecam stronę bo bez większych limitów a wiele dobrego kina tam jest
http://www.efilmy.net/film,17018,Parada-2011-Napisy-PL.html

Film wyśmienity. Biserka jest the best a 4 wspaniałych pokazało że i starszy człowiek swój rozum ma i nie zawsze jest to stereotypowy rozum.

ocenił(a) film na 9
Strayker

Film warto obejrzeć nie przez pryzmat tematyki LGBT (bo ta tutaj nie jest de facto potraktowana poważnie przez większą część filmu) ale z miłości do Bałkanów. I uważam, że jest za-rą-bi-sty!!! Kwintesencja bałkańskiego poczucia humoru, autoironii, wyśmiewanie wszystkich stereotypów, bomba! Dla osób, które poznały mentalność tamtejszych narodów klimat filmu nie do podrobienia. Polecam!

ocenił(a) film na 9
Strayker

Zgadza się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones