PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32574}

Ziemia niczyja

No Man's Land
7,7 20 094
oceny
7,7 10 1 20094
7,3 6
ocen krytyków
Ziemia niczyja
powrót do forum filmu Ziemia niczyja

Pomyłka!!!Dno!!!

ocenił(a) film na 8

Nie wiem jakim cudem dałem 8 punktów, ale wiem jedno to ogromna pomyłka. Fil dno, nic ciekawego. Pozatym nie lubie takich filmów. Sorka, że podniosłem mu renome, ale wiecie wypadek przy pracy.

ocenił(a) film na 8
_SwK_

Na drugie masz pomyłka.
Każdy może powiedzieć o każdym filmie że jest dnem, ale powienien to jakoś uargumentować a ty wysiliłeś sie tylko by powiedzieć, że nie lubisz takich filmów. Więc ja sie pytam, jakich filmów? Dobrze zagranych ze świetną muzyką, choć jej mało, niedopowiedzianym końcem, a może nie nadążałeś czytac literek i po prostu nie zrozumialeś treści filmu?

ocenił(a) film na 8
nikos

Psycho-wojenno-aljancki charakter z ciebie!!!!
"Co ty wiesz o zabijaniu"!!!!!!!!!!!To jest dopiero film. Ziemia niczyja to kolejna lektura, chwila momen, a zobaczysz ze twój dzieciak będzie to czytał. Z tego co wiem to zadużo jest lektur tej podobnych.

ocenił(a) film na 10
_SwK_

dokładnie! jeden z lepszych filmów wojennych,gdyż nie pokazuje przewagi jednej ze stron-tu nie stoimy za konkretna armia.tu walczy sie o czlowieka,a jesli Ciebie podnieca rozlew krwi i to,kto wiecej bomb zrzuci na przeciwnika to sobie pograj w jakas psychodeliczna gierke a nie bierzesz sie za ogladanie filmu na poziomie!

ocenił(a) film na 10
_SwK_

Wynika z tego że nie przemawia do ciebie nic co nie jest proste ,a wojna nie jest łatwa .Jeśli nie lubisz takich filmów to poprzestań na tym i nie pisz niewyważonych i bzdurnych ocen .Pozatym jeśli nie znalazłeś w nim nic ciekawego to radze pozostać przy "superprodukcjach z USA " ( a moze superszmirach ) tam zawsze wiadomo o co chodzi bo na tamtych filmach ludzie chcą zarobic a nie przekazać coś ważnego .

ocenił(a) film na 4
Aleks

Do "SwK" lepiej nie oceniaj filmów, bo nie jesteś zbyt inteligentny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones